O společnosti

Naše společnost byla založena v roce 2000.  Své podnikání jsme opřeli o internet a veškeré naše aktivity jsou úzce spjaty s poskytováním všech služeb, které souvisí se zajištěním dokonalé elektronické komunikace a informační platformy.

Spektrum našich služeb představuje

  • Poskytování internetové konektivity
  • Telefonování
  • Projektování a správa LAN, WAN a VPN sítí
  • Serverhousing, virtualizace serverů a webhosting
  • Výstavba strukturovaných kabelových rozvodů uvnitř budov
  • Multimediální služby na vysokorychlostních optických sítích

Během čtrnácti let našeho působení na trhu se nám podařilo vybudovat metropolitní optickou síť DomaNet v lokalitách Český Těšín a Frenštát p. R. V roce 2006 byla naše společnost začleněna do koncernu COPROSYS GROUP, čímž jsme získali zázemí silného partnera v oblasti budování profesionálních sítí a provozování služeb na těchto sítích. Díky naší flexibilitě při výstavbě sítě jsme schopni nabídnout naše služby nejen podnikové klientele, ale taky tisícům domácích uživatelů v lokalitách Český Těšín, Třinec, Frenštát p. R., Frýdlant n. O., Baška, Havířov, Kopřivnice a okolí.

 

Hodně cestujeme a rozhodli jsme se pořídit elektromobily, abychom šetřili životní prostředí.

Otázka životního prostředí, znečišťování ovzduší a šíření splodin je čím dál žhavější. Nevěříte? Centrum pro životní prostředí a zdraví si nechalo zpracovat studii, podle které jen v Praze zemře přes 300 lidí na následky vdechnutí prachových částic.

Nelze také opomenout, že v Česká republice překračujeme limity stanovené Evropskou komisí a může nás brzy čekat podobný osud jako dalších šest zemí, které nesplnily požadované limity ohledně kvality ovzduší a jdou se zodpovídat před soudní dvůr EU. Jedná se o Německo, Francii, Británii, Itálii, Maďarsko a Rumunsko.

Rozhodli jsme se tedy, že další automobily, které do firmy nakoupíme, budou na elektrický pohon. Už se těšíme na BMW i3 a Nissan LEAF.

 

projekt-elektro