Internet

 

Poskytování trvalého připojení k síti INTERNET je hlavním důvodem, proč si naše společnost našla své místo na trhu. Za 14 let své existence máme vybudovanou rozsáhlou infrastrukturu pevných i bezdrátových sítí.

Nabízíme téměř všechny formy připojení k síti INTERNET - bezdrát, kabel, optika...

Připojíme domácnosti i firmy.

INTERNET NA KOAXU
Pokud jste se nastěhovali do bytu (domu), kde jsou dostupné rozvody některého z kabelových operátorů, nemáte prakticky o čem uvažovat. Internet přes rozvody kabelové televize patří k nejspolehlivějším. Navíc u něj nepotřebujete telefonní linku ani nemusíte investovat do vlastního vybavení. Modem totiž dostanete přímo od poskytovatele, který obvykle zajistí i případnou technickou podporu.
Kabelový internet je tak téměř ideální volbou pro všechny, kteří chtějí připojení k internetu, o které se nebudou muset starat. Kabelový modem je totiž k internetu připojen neustále, takže pak již stačí spustit počítač (pochopitelně připojený k modemu) a na něm webový prohlížeč či jinou internetovou službu.


INTERNET NA OPTICE
Jedná se o základní službu metropolitní sítě DomaNet - optická páteřní síť až do domu a metalické rozvody do bytů se zakončením zásuvkou typu Ethernet RJ-45 (službu poskytujeme na sídlištích a v panelových domech). Nad touto službou pak běží všechny ostatní nabízené služby.
Díky nejmodernějším aktivním prvkům použitým při budování a běhu sítě DomaNET můžeme našim zákazníkům poskytnout nejen vysokorychlostní připojení k internetu, ale i služby spojené s přenosem hlasu, multimediální aplikace a spoustu dalších aplikací závislých na dobře dimenzované síti.

BEZDRÁTOVÉ PŘIPOJENÍ
Nabízíme téměř všechny bezdrátové formy připojení k síti INTERNET.
- WiFi (2.4GHz, 5.4GHz)
- WiMAX (3.5GHz)
- Mikrovlnné spoje (10.5GHz, 11GHz, 18GHz, 74-84GHz)

Vybudujeme Vám privátní síť napříč celou ČR

Mám zájem o internetové připojení